Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkušenosti klientek

13. 3. 2013

Budu ráda za Vaše zkušenosti, reference atd., které můžete od března nově vložit přímo do komentáře. 

Původní ohlasy a poděkování z let  2004-2010.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Правельный выбор

(Ramon tom, 2. 5. 2019 22:29)

where to look for yourself best railings for stairs in your apartment

как проверить остаток интернета на плей

(Galinaadold, 29. 4. 2019 12:24)

как проверить остаток интернета на плей: https://texnoera.com/internet-v-polshe

Hello world

(FEJesuskn, 27. 4. 2019 6:24)

I cannot believe this, is this really possible?

(AEreticsbe, 20. 4. 2019 6:13)

Greetings,

I just joined and wanted to introduce myself!

My name is James.

I'm active on YouTube and saw this today:

https://www.youtube.com/watch?v=8Z2s6cHMnKE

Is it really real or not allowed?

(I think I posted this in the right category.)

XRumer 16.0 + XEvil 4.0 recognize ANY Captcha

(Sharonbax, 5. 3. 2019 5:17)

Perfect update of captcha breaking software "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha recognition of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM programms: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.

FREE DEMO AVAILABLE!

See you later!

watch dogs 2 на слабом пк

(Anthonyepini, 3. 2. 2019 0:38)

поставьте лайк пожалуйста!
https://www.youtube.com/watch?v=V1YsJxSjA2E - watch dogs 2 на слабом пк

Poděkování

(Míša L., 22. 5. 2013 13:00)

Milá Jitko, chvíle strávené u Vás Pod střechou působily jako balzám na duši. Vždy jsem se k Vám těšila nejen na cvičení, ale také na popovídání. Díky cvičení jsem se cítila ve skvělé formě až do konce těhotenství. A povídání před a po cvičení působila blahodárně na mou psychiku. Díky Vám a ostatním těhulkám jsem se přestala bát porodu. Mohla jsem se ujistit a zeptat se na cokoliv, co mě zajímalo i trápilo. Pozitivní příběhy těch, které porodily dříve než já, mi dodávaly optimismus a rozptýlily mé obavy. Získala jsem pocit, že je opravdu možné prožít hezký porod. S manželem jsme u vás absolvovali předporodní kurz, který nám oběma moc pomohl. Manžel díky Vašemu kurzu přestal mít obavy z porodu a pochopil, jak mi může pomoci. Byl mi pak opravdovou oporou a nic ho nezaskočilo. Dovoluji si tvrdit, že jsme se řídili Vašimi radami. Prožili jsme krásný porod, na který rádi vzpomínáme. Je škoda, že v dnešní době je nás tak málo, které mohou rády na svůj porod vzpomínat. A je tolik žen, pro které je porod strašák. Já jsem moc ráda, že jsem Vás mohla potkat. Díky tomu patřím k těm, co si těhotenství, porod i mateřství užívají, a to hlavně díky Vám. Moc Vám, Jitko, za vše děkuji a určitě se k Vám budu ráda vracet :-).

Poděkování z druhého břehu Berounky

(Alena, 21. 3. 2013 11:40)

Milá Jitko, ráda bych Vám poděkovala za veškerou pomoc a obrovskou podporu, které se mi od Vás dostalo jak během těhotenství a porodu, tak v průběhu prvních dní po narození našeho prvorozeného syna. Absolvovala jsem u Vás konzultace, cvičení a spolu s manželem jsme se účastnili nezapomenutelného kurzu porad porodní přípravy. Moc děkujeme i za Vaši asistenci během mého prvního porodu. Byla jsem velmi ráda, že jste si na nás udělala čas i po prvním falešném pokusu :-) Pak už to byla rychlovka :-) Musím říct, že všechny rady i všechna literatura, kterou jste nám doporučila, byla velmi užitečná a určitě se vyplatilo se vašimi doporučeními řídit. Ikdyž nakonec můj porod měl k ideálu hypnoporodu hodně daleko, relaxační techniky mi pomohly ustát intenzivní poslíčky. Jen co se s malým trochu zaběhnem, vyrazíme zase na cvičení, tentokrát už jako maminka s miminkem :-)

Poděkování

(Pavla, 15. 3. 2013 16:33)

Milá Jitko, tak já budu s komentářem první. Nevím jestli si na mě ještě vzpomenete, chodila jsem k Vám v Praze na těhotenské cvičení už skoro před 2 lety a vždy to pro mě bylo velmi uklidňující a dopingové. Odcházela jsem pak domů s pocitem, že to vše dobře zvládnu. A pak po porodu jsem byla hned schopná dobře fungovat. Ale úplně nejvíc Vám chci poděkovat za podporu při mém přenášení a "psychickém se rozsypání" poté co mě chtěli začít porod vyvolávat kvůli velké velikosti miminka (a Barunka pak měla 3840g...)a Vašemu koktejlovému tipu. Spolu s vaší masáží zafungoval výborně a já mohla prožít krásný porod, na který moc ráda vzpomínám. Děkuji tedy a zdravíme Vás všichni, my z Troje. Pavla

Re: Poděkování

(Jitka, 15. 3. 2013 21:07)

Ano Pavli, pamatuji, i na ten nadšený ranní telefonát, že je už Barča na světě, to bylo velmi velmi radostné. Mějte se všichni krásně, třeba někdy naviděnou a také děkuji, Jitka